اطلاعات درباره نحوه خرید

طراحی و تولید پازل سه‌بعدی اشکال فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش پازل سه‌بعدی به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش پازل 3 بعدی اشکال فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید.برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود . 
021-33984955

استپ ایروبیک ساده

استپ ایروبیک ساده

                                                                                                                
                                                                                                                                                                                                                                                           سایز بزرگ:

سایز کوچک:

استپ ایروبیک ساده یکی از پر کاربردترین وسایل ورزشی می باشد. تمرینات ایروبیک از حرکات ریتمیک و متناوب ماهیچه ای بهره می برد و ضربان قلب و تنفس را در در مدت زمانی خاص بالا می برد. استپ ایروبیک را می توانید ​از فروشگاه اینترنتی فکرآفرین که دارای لوازم ورزشی پرکاربرد می باشد خریداری نمایید.

فواید استپ ایروبیک ساده:

- ورزش ​ایروبیک، باعث از بین رفتن حجم بالایی از انرژی می شود. این فعالیت ورزشی، در آن واحد نیازمند به هماهنگی بین ماهیچه ها و سیستم قلبی و عروقی می باشد. در نتیجه، مقدار زیادی انرژی از دست می رود. ( یعنی حدودا از ۴۰۰ تا ۵۰۰ کالری در ساعت )
- ​حرکات ایروبیک موجب تقویت سیستم قلبی و عروقی، استقامت، تنفس و همچنین شرایط جسمی ​می شود.
- استپ ایروبیک به شیوه بازی طراحی شده است. نوع دیگری از استپ، در گروه و با موسیقی انجام می شود و بر روی حرکات رقص تمرکز یافته و  باعث می شود که بدون فکر کردن به چیزی، تحرک داشته باشید.

کاربرد استپ ایروبیک ساده:

در ورزش های هوازی مانند: ایروبیک، یوگا، پیلاتس با استفاده از استپ می توانید بدون استفاده از دستگاه های لاغرکننده و هزینه های زیاد وزن خود را کاهش دهید.
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل