اسباب بازی فومی

طراحی و تولید کفپوش تاتامی فومی فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان می باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش کفپوش تاتامی فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید. در صورت تمایل به ارائه لیست قیمت و توضیحات  با شماره تلفن 33984955 021 تماس حاصل نمایید.


پازل سه بعدی اشکال

پازل سه بعدی اشکال                                                                           

                                                                                                                             

                                                                                                                                                               

پازل سه بعدی اشکال یکی از انواع پازل های سه بعدی تولید شده توسط موسسه تحقیقاتی فکرآفرین می باشد. زمان بازی برای کودکان بسیار دوست داشتنی و جالب است و آن ها بازی کردن را بر هر کار دیگری ترجیح می دهند. انواع پازل جزء بازی و سرگرمی‌های مهیج و آموزنده برای کودکان است که ازجمله آن‌ها  پازل سه‌بعدی اشکال را می توان نام برد. تاریخچه تولید پازل به سال 1760 بازمی‌گردد. از همان سال‌های دور پازل به‌عنوان یک سرگرمی آموزشی استفاده می‌شده است .در این دوره‌ی زمانی که اکثریت تفریح‌ها فردی شده و لحظات در کنار هم بودن افراد به حداقل خود رسیده است، یکی از مزایای پازل این است که می‌تواند برای ساعاتی خانواده را کنار هم جمع کند و لحظات خوشی را برای آن ها فراهم سازد. بازی کردن با پازل مثل پر کردن جداول متقاطع کلمات می‌تواند تبدیل به عادتی سالم و خوشایند شود. در طول زمان جورچین‌ها شکل‌های جدیدی پیدا کردند و علاوه بر آن شکل سنتی و دوبعدی همیشگی‌شان به‌صورت پازل‌های سه‌بعدی نیز ساخته شدند. پازل‌های سه‌بعدی به‌دوراز شکل و برش‌های متداول، اشیا را دارای حجم و به‌صورت ملموس‌تر ایجاد می‌کنند.

امروزه در همه جای دنیا ساخت پازل‌های سه‌بعدی چوبی متداول شده است و تولیدکنندگان به فکر تولید پازل از جنس‌های دیگر نیز افتادند، فکرآفرین به‌عنوان یکی از اولین تولیدکننده‌های محصولات فومی گروه کودک در ایران پازل‌های سه‌بعدی را در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع با استفاده از مواد اولیه فومی و با استفاده از علم روانشناسی کودک و نیازهای آموزشی کودکان تولید می کند. از ویژگی‌های پازل سه‌بعدی اشکال می‌توان به این نکته اشاره کرد که کودک وادار به فکر کردن و تجزیه‌وتحلیل اسباب‌بازی خود می‌شود تا بتواند هر ​قسمت از پازل را در جای خود قرار دهد و مونتاژ پازل سه‌بعدی خود را به‌درستی به پایان ببرد. این فکر کردن و تجزیه‌ و تحلیل کودک مسلماً موجب رشد قدرت تفکر و تخیل و تقویت حافظه او می شود.

 

ویژگی های پازل سه بعدی اشکال :

  • تولید شده از فوم های کاملا بهداشتی و دارای استاندارد های جهانی
  • یک بازی سرگرم کننده و لذت بخش
  • بسته بندی کاملا شیک و جذاب
  • در چندین رنگ شاد و متنوع
  • برای سنین بالای 3 سال
  • دارای 8 عنوان

 

ابعاد پازل سه بعدی اشکال:

ضخامت هر  ورق فوم 2.7 میلی متری      

 

 

کد پازل های سه بعدی برای ثبت سفارش:A21

A22
پازل سه بعدی اشکال
A23

A24
پازل سه بعدی اشکال
A25

A26

A27
پازل سه بعدی اشکال
A28

 
     
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل