آموزش گام به گام نقاشی

آموزش گام به گام نقاشی به کودکان مستلزم داشتن صبر و حوصله و علاقه کار با آن ها است. قبل از آموزش نقاشی به کودکان بهتر است بچه ها را با رنگ های طبیعی اشکال مختلف آشنا کنید تا نقاشی  آن ها طبیعی تر جلوه کند. کاغذ و مداد رنگی ابزار اولیه جهت آموزش گام به گام نقاشی به کودکان در سطوح ابتدایی می باشد زیرا آن ها در سنین خردسالی با این وسایل آشنا می شوند و همچنین با استفاده از این وسایل به راحتی می توانند نقاشی خود را بارها و بارها ویرایش کنند تا به طرح مطلوب خود دست یابند. اما بعضی از کودکان خلاق و علاقمند به نقاشی که منتظر در اختیار داشتن امکانات خاص نمی مانند از هر فرصتی مانند شیشه های بخار گرفته در روزهای بارانی برای کشیدن نقاشی استفاده می کنند و با استفاده از  کشیدن نقاشی روی شیشه اوقات فراغت خود را پر کرده و نوعی سرگرمی برای خودشان ایجاد می کنند. نقاشی کودکانه طرحی برگرفته از روحیات لطیف کودکان است که بیانگر احساسات درونی و دیدگاه آن ها نسبت به دنیـــــای پیــــرامونشان می باشد. شما می توانید با انتخاب هر یک از عناوین زیر از آموزش گام به گام نقاشی به کودکان خود لذت ببرید.


1397/07/29 16:16

آموزش نقاشی سگ

در این مطلب می خواهیم به آموزش نقاشی سگ به صورت ​گام به گام  بپردازیم. امیدوارم شما کودکان عزیز با این آموزش لذت نقاشی را بیشتر تجربه کنید.

 

گام اول

ابتدا دو خط را به صورت موازی برای کشیدن بینی سگ رسم کنید.

گام دوم

در این مرحله بالای سر و گوش را اضافه کنید

گام سوم

قسمت پشت بدن سگ را رسم کنید.

 

 

گام چهارم

در این مرحله، قسمت پایین بدن سگ و سینه او را رسم کنید.

 گام پنجم

در این مرحله پاها و زبان سگ را بکشید

گام ششم

اکنون که به این مرحله رسیدید بعد از تکمیل کردن پاها، پنجه هایش را هم اضافه کنید.

گام هفتم

حالا دم سگ را به آن اضافه کنید

 

گام هشتم

اکنون که اخرین مرحله است چشم های سگ را ترسیم و بینی و پنجه هایش را نیز کامل کنید. سپس آن را با رنگ های طبیعی رنگ آمیزی کنید.

 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :