اسباب بازی فومی

طراحی و تولید پازل سه‌بعدی اشکال فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش پازل سه‌بعدی به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش پازل 3 بعدی اشکال فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید.برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود . 
021-33984955

تخته شنا

تخته شنا                                                                                                                                                                تخته شنا

                                                                                                                                     
 

 تخته شنا فکرآفرین وسیله ای مناسب از جنس فوم EVA می باشد که برای آموزش ورزش شنا تولید می شود. همانطور که می دانید این نوع فوم در مقایسه با انواع فوم دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله ضد ساییدگی، مقاومت و دوام بالا می باشد. البته کارایی این محصول اغلب برای افرادی است که در حال آموزش شنا می باشند. زیرا در ابتدا آن ها قادر به صاف و همسطح نگه داشتن دستان خود نیستند. به همین دلیل شناگران با کمک این محصول کمک آموزشی و با وارد کردن دستان خود درون شکاف های روی آن می توانند بیاموزند که چگونه دستان خود را صاف نگه دارند. ​استفاده از تخته شنا برای کودکان و نوجوانان به ویژه در فصل تابستان که برای آموزش و یا تفریح به استخرهای شنا می روند بسیار مناسب می باشد و به کمک آن می توانند با حفظ تعادل دست ها، به شناکردن بپردازند. شما کاربران گرامی می توانید به غیر از این محصول، سایر وسایل کمک آموزشی ورزش شنا را با انتخاب هر یک ازکلمات دمبل شنا، دوقلوی شنا به صورت آنلاین خریداری نمایید.

ویژگی های تخته شنا:

  • بسته بندی سلفون
  • تولید شده از فوم انعطاف پذیر
  • رنگ بندی متنوع و زیبا
  • بهداشتی و سازگار با پوست
  • ایمن و استاندارد

​ابعاد تخته شنا:

66*33 سانتی متر

ضخامت تخته شنا:

30 میلی متر

گالری تخته شنا:

   

 

برای خرید تخته شنا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.