مقالات کودک

مقالات کودک تهیه شده توسط موسسه تحقیقاتی فکرآفرین متونی است شامل مطالب روانشناسی، تربیت کودک و بیان مسائلی که عموماً والدین در برخورد با کودک خود با آن مواجه می شوند. از آنجایی که پدر ها و مادرها قادر به شناخت تمام روحیات و خصوصیات کودکان خود نیستند مقالات کودک می تواند راهنمای خوبی برای چگونگی حل مشکلات رفتاری و تربیتی بچه ها باشد. والدین آگاه برای درک موقعیت و شناخت بهتر روحیات فرزندان خود وقت بیشتری برای مطالعه انواع مقالات کودک می گذارند. شما کاربران گرامی می توانید با انتخاب نام مقاله مربوطه آن را مطالعه نموده و یاد در صورت تمایل با انتخاب لینک مشخص شده در پایین صفحه مقاله، موضوع مورد علاقه خود را دانلود نمایید.


1394/09/10 11:36

بی خوابی های شبانه نوزادان با این عوامل

برخی نوزادان در هنگان خواب وابستگی شدیدی به حضور مادرشان دارند و در نبود مادر بی تابی زیادی می کنند و شب ها مکرر بیدار می شوند چه عواملی در پریدن اطفال از خواب تاثیر میگذارد؟

 واقعیت این است که همه نوزادان ممکن است چند بار در طول شب از خواب بیدار شوند اما والدین باید بدانند راه‌های آرامش دادن به خود و بازگرداندن کودک به خواب دوباره را چطور کشف کنند.

کارشناسان مختلف راهکارهای متفاوتی را برای بازگرداندن مجدد نوزاد به خواب توصیه کرده‌اند. بهترین راه برای این کار مشاوره با متخصصان اطفال است. در یک اتفاق نظر کلی تمام کارشناسان معتقدند یک برنامه روزانه خواب، تغذیه، حمام و بازی باید برای نوزاد طراحی شود.

نوزادان باید از روال زمان خواب منظم بهره مند شوند. محیط خواب نوزاد باید حتماً تاریک و آرام باشد. نوزاد باید زمانی که کاملاً خواب آلوده است داخل تخت گذاشته شود. از سیر بودن نوزاد و خشک بودن پوشک او قبل از خواب باید مطمئن بود. همچنین در مورد کودکان 8 یا 9 ماهه باید مطمئن بود که دچار اضطراب جدایی از والدین نیستند

askdoctor

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :