مقالات کودک

مقالات کودک تهیه شده توسط موسسه تحقیقاتی فکرآفرین متونی است شامل مطالب روانشناسی، تربیت کودک و بیان مسائلی که عموماً والدین در برخورد با کودک خود با آن مواجه می شوند. از آنجایی که پدر ها و مادرها قادر به شناخت تمام روحیات و خصوصیات کودکان خود نیستند مقالات کودک می تواند راهنمای خوبی برای چگونگی حل مشکلات رفتاری و تربیتی بچه ها باشد. والدین آگاه برای درک موقعیت و شناخت بهتر روحیات فرزندان خود وقت بیشتری برای مطالعه انواع مقالات کودک می گذارند. شما کاربران گرامی می توانید با انتخاب نام مقاله مربوطه آن را مطالعه نموده و یاد در صورت تمایل با انتخاب لینک مشخص شده در پایین صفحه مقاله، موضوع مورد علاقه خود را دانلود نمایید.


1394/09/24 09:42

خطر خوراکی های حاوی سرب برای اطفال

 

 

 

 

 

 

بهتر است مراقب خوراکی هایی باشید که باعث مسمومیت در فرزندانتان می شوند و سعی کنید از تهیه و مصرف آن ها برای فرزدتان خودداری کنید

والدین باید در مورد تمامی مواردی که منجر به مسمومیت در کودکان می‌شود آگاهی کامل داشته باشند.

با توجه به گزارش‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده مسمومیت با سرب در دوران کودکی یکی از بیماری‌های قابل پیشگیری زیست محیطی است اما متاسفانه حدود نیم میلیون کودک آمریکایی به دلیل افزایش سرب در خونشان دچار مسمومیت‌های شدید می‌شوند.

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض سرب عواقب بسیار شدیدی از جمله آسیب به مغز در حال توسعه، کبد، کلیه‌ها و استخوان‌ها دارد. در واقع هیچ کدام از اعضای بدن کودکان در برابر سرب ایمن نیست. تب, اسهال, استفراغ, کاهش اشتها و دردهای شکمی از علائم مسمومیت با سرب هستند و کودکان با سن پایین‌تر بیشتر در معرض خطر قرار دارند.

مسمومیت با سرب در بزرگسالان منجر به ناباروری، سقط جنین، وزن کم نوزاد در هنگام تولد، و.. می‌شود.

msn،

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :