مقالات کودک

مقالات کودک تهیه شده توسط موسسه تحقیقاتی فکرآفرین متونی است شامل مطالب روانشناسی، تربیت کودک و بیان مسائلی که عموماً والدین در برخورد با کودک خود با آن مواجه می شوند. از آنجایی که پدر ها و مادرها قادر به شناخت تمام روحیات و خصوصیات کودکان خود نیستند مقالات کودک می تواند راهنمای خوبی برای چگونگی حل مشکلات رفتاری و تربیتی بچه ها باشد. والدین آگاه برای درک موقعیت و شناخت بهتر روحیات فرزندان خود وقت بیشتری برای مطالعه انواع مقالات کودک می گذارند. شما کاربران گرامی می توانید با انتخاب نام مقاله مربوطه آن را مطالعه نموده و یاد در صورت تمایل با انتخاب لینک مشخص شده در پایین صفحه مقاله، موضوع مورد علاقه خود را دانلود نمایید.


1398/03/27 11:22

حضور فکرآفرین در نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی

نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی ​27 خرداد در تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از تاریخ ​27 تا ​31 ​خرداد ماه امسال همه روزه از ساعت 10 تا ​21 میزبان بازدیدکنندگان است.

شرکت فکرآفرین به عنوان تولید کننده انواع محصولات فومی کودک در این نمایشگاه حضور داشته و به عرضه محصولات فکری، آموزشی و سرگرمی خود می پردازد تا گامی مؤثر در شناساندن این نوع محصولات برداشته و باعث ارتقای سطح هوشی و فکری کودکان گردند.

کارشناسان فروش فکرآفرین آماده پاسخگویی به نیاز بازدیدکنندگان گرامی و معرفی این محصولات فکری آموزشی متناسب با سن و نیاز کودکان می باشند.

فکرآفرین از کلیه هم وطنان گرامی به ویژه والدین عزیز، صاحبان مهد کودک، و فروشندگان محصولات کودک دعوت نموده تا از غرفه فکرآفرین بازدید به عمل آورند.

 

مکان: خیابان فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری،سالن حجاب، غرفه 20

زمان: 27 الی 31 خرداد 98

ساعات بازدید: 10 الی 21

 نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :