بازی
بازی
 طراحی و تولید بازی های فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش آن به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش انواع ​​بازی در فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید. برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود. 
021-33984955


مت پیلاتس


 مت پیلاتس

 

مت پیلاتس

 

مت پیلاتس یا زیرانداز پیلاتس محصولی مناسب برای استفاده در ورزش پیلاتس که بر روی تناسب اندام تاثیر بسزایی دارد، می باشد. این تشک ورزشی باعث می شود تا در حین انجام ورزش مذکور بتوانید آن را روی زمین پهن کرده و حرکات پیلاتس را به آرامی انجام دهید. بهتر است بدانید مت پیلاتس فکرآفرین از فوم نرم و استاندارد eva ساخته می شود و در رنگ بندی های شاد و متنوع با ضخامت های گوناگون تولید می شود. همانطور که می دانید نرمی و لطافت تشک پیلاتس موجب حفظ آرامش و تمرکز بیشتر شده و نگرانی آسیب دیدگی اعضا بدن حین ورزش کردن را از ذهن افراد دور می کند. شایان ذکر است ویژگی فوق علاوه بر حفظ امنیت موجب می شود که تمام بدن به طور کامل بر روی مت قرار گرفته، به زمین برخورد نکرده و مسائل بهداشتی نیز به راحتی رعایت شود.

کاربرد مت پیلاتس:

مت پیلاتس در منازل و سالن های ورزشی هنگام انجام ورزش هایی مانند: یوگا، ایروبیک، نرمش ها و ورزش های زمینی، بادی وایو و پیلاتس به عنوان زیرانداز مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته:

فروش مت پیلاتس با ضخامت 7 میلی متر به همراه یک عدد کیف نگهداری برای حمل و نقل آن صورت می پذیرد.

برای خرید آنلاین انواع محصولات ورزشی اینجا کلیک کنید.