مت یوگا
طراحی و تولید ​مت یوگا فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش آن به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش ​مت یوگا فومی فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید. برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود. 
021-33984955


مت یوگا

مت یوگا

                                                                                                                               مت یوگا        

                                                                                                              

 انواع مت یوگا  

     

مت یوگا محصولی مناسب از جنس فوم EVA است که ​جهت استفاده به عنوان زیر انداز بدنسازی در ورزش یوگا تولید می شود. همانطور که می دانید یوگا یکی از ورزش های هوازی است که موجب کنترل قوای فکری و ذهنی افراد می شود. بنابراین در حین انجام ورزش یوگا می بایست از لوازمی مانند مت یوگا استفاده کنید که خللی در ایجاد تمرکز بر روی نیروی فکر و اندیشه شما ایجاد نکند. زیرانداز یوگا به دلیل رعایت بهداشت و قابلیت شستشو بدون آج و به صورت ساده تولید می شو​د. همچنین این زیرانداز ورزشی موجب می شود در حین انجام ​حرکات یوگا تمام بدن به طور کامل به زمین اصابت نکرده و مسائل بهداشتی و ایمنی به راحتی رعایت شود.

کاربرد مت یوگا:

مت یوگا از لوازم ورزشی پرکاربرد است و در ورزش هایی نظیر: یوگا، ایروبیک، پیلاتس، نرمش ها و سایر ورزش های زمینی مورد استفاده قرار ​می گیرد.

ضخامت مت یوگا:

  • 7 میلی متر
  • 11 میلی متر