مت یوگا
طراحی و تولید ​مت یوگا فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش آن به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش ​مت یوگا فومی فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید. برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود. 
021-33984955


مت یوگا

مت یوگا

                                                                                                                               مت یوگا        

                                                                                                              

 انواع مت یوگا  

     

مت یوگا تشکی است که هنگام انجام ورزش های هوازی مانند یوگا، پیلاتس، بادی بالانس و ... استفاده می شود. واحد تحقیقاتی فکرآفرین که تولید کننده برخی محصولات ورزشی مورد نیاز رشته های مختلف از جمله بدنسازی و شنا می باشد، مت یوگا و سایر تجهیزات ورزشی را از جنس فوم eva می سازد.

این مت ها در رنگ و ضخامت های متنوع تولید می شوند. بهتر است بدانید فوم بهداشتی ای وی آ دارای استاندارد جهانی، عایق رطوبت و ضدفرسایش بوده و از کیفیت و دوام بالاتری نسبت به سایر انواع فوم برخوردار است. نرمی و لطافت این زیرانداز بدنسازی موجب ایجاد تمرکز و کنترل قوای فکری و ذهنی افراد می شود. همانطور که می دانید شرط لازم برای انجام حرکات کششی یوگا داشتن آرامش و تمرکز است. بنابراین بهتر است ساختار لوازم ورزشی مورد استفاده در آن مانند مت، کش و کوسن یوگا به نحوی باشد که موجب پریشانی افکار نشود. مت یوگا این فروشگاه به دلیل رعایت بهداشت و قابلیت شستشوی آسان به صورت ساده و بدون آج تولید می شو​د. همچنین یکی دیگر از فواید استفاده از این زیرانداز ورزشی برخورداری از امنیت است. به این دلیل که هنگام انجام ورزش یوگا تمام بدن به طور کامل به زمین اصابت نکرده و مسائل بهداشتی و ایمنی به راحتی رعایت می شود.

ویژگی های مت یوگا

  • سبک و قابل حمل
  • تولید شده با فوم بهداشتی
  • استاندارد
  • دارای رنگبندی متنوع
  • سازگار با پوست
  • فاقد مواد مضر

کاربرد مت یوگا:

مت یوگا از لوازم ورزشی پرکاربرد است و در ورزش هایی نظیر: بادی بالانس، یوگا، ایروبیک، پیلاتس، نرمش ها و سایر ورزش های زمینی مورد استفاده قرار ​می گیرد.

ضخامت مت یوگا:

  • 7 میلی متر

  • 10 میلی متر

 

نکته: مت یوگا 7 میلی متر دارای یک کیف نگهداری و حمل و نقل نیز می باشد که هنگام خرید مت عرضه می شود.