کفپوش
تولید کفپوش مهدکودک فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش کفپوش مهدکودک به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید کفپوش مهدکودک از طریق شماره نمایندگی کفپوش مهدکودک و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت کفپوش مهدکودک آگاهی یابید.
021-33984955

کفپوش مهدکودک

کفپوش مهدکودککفپوش مهدکودک                                            

تاتامی ساده 50*50 سانتی متر:

                                                                                                                                                     تاتامی ساده 100*​100 سانتی متر:

 

تاتامی طرح دار:


کفپوش مهدکودک محصولی مناسب جهت پوشش اتاق کودکان و سالن مهد کودک و تزیین آن می باشد. این کف پوش از فوم ساخته شده و دارای گواهی بهداشت می باشد. ​ کفپوش پازلی مهدکودک باید دارای رنگبندی شاد و متنوع و متناسب با روحیه کودکان باشند زیرا مهدکودک جایی است که عشق به دانستن را در بچه ها به وجود می آورد و بعد از خانه و خانواده مهم ترین محیط برای تربیت کودک است.  
از این رو فراهم آوردن محیطی شاد و امن در مهدهای کودک از اهمیت ویژه ای برخوردار است که با استفاده از کفپوش رولی طرح کودک و سایر تجهیزات می توان چنین فضایی را ایجاد نمود. کودکان معمولا از رنگ های شاد و بودن در محیطی شاد لذت می برند. با استفاده از این کفپوش علاوه بر مهد می توانید اتاق کودک خود را به  مکانی شاد و امن تبدیل نمایید. زیرا این کفپوش های تاتامی دارای 6 طرح مختلف و زیبا می باشد. امنیت این کفپوش ها به دلیل فوم استاندارد و انعطاف پذیر به کار رفته در آن می باشد.

بهداشتی بودن کفپوش رولی اتاق کودک باعث می شود تا از نظر سلامت نیز فضایی امن برای کودکان ایجاد شود. کفپوش مهد کودک آسیبی به سلامت ​بچه ها وارد نکرده و حساسیتی برای آن ها ایجاد نمی کند. همچنین از کیفیت و دوام بالایی نیز برخوردار می باشد.

 

ویژگی های ​کفپوش مهدکودک:

  • ساخته شده از فوم EVA
  • در رنگ های شاد و متنوع
  • ابعاد و ضخامت های مختلف

 

گالری کفپوش مهدکودک:021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل