تبلیغاتی فومی
تولید کلاه مونتاژی فکرآفرین با کیفیت بالا و استاندارد از آلمان بوده و فروش کلاه مونتاژی به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید کلاه مونتاژی از طریق شماره نمایندگی کلاه مونتاژی و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت کلاه مونتاژی آگاهی یابید.
021-33984955

کلاه مونتاژی

کلاه مونتاژیکلاه مونتاژی                                                     

کلاه مونتاژی یکی از ​تولیدات مؤسسه فکرآفرین می باشد. کلاه مونتاژی فومی دارای رنگ های متنوع است. این کلاه لبه دار به عنوان کلاه آفتابگیر جهت پیاده روی های طولانی مدت مانند راهپیمایی، کوهنوردی و گشت و گذارهای کنار ساحل در روزهای آفتابی ​مناسب و قابل استفاده می باشد. بهتر است بدانید کیفیت بالای این نوع کلاه ها که کلاه راهپیمایی نیز نامیده می شوند کارایی آن ها را دو چندان کرده است. قابلیت طراحی و چاپ تصاویر و متون بر روی کلاه ​​راهپیمایی آن ها را به هدیه ای جالب و ​جذاب برای مخاطبان نهادها، ارگان ها و سازمان های دولتی یا خصوصی و یا حسن ختام مراسم جشن در مراکز مختلف مانند مهدکودک ها تبدیل کرده است. یکی از موارد مصرف کلاه راهپیمایی یا کلاه مونتاژی چاپ لوگو و یا شعار مخصوص مدارس بر روی آن ها می باشد که با استفاده از این روش مسئولین آموزشی در مدارس می توانند دانش آموزان خود را در اردوهای تفریحی و یا در مراسم راهپیمایی در اماکن عمومی از سایر افراد متمایز کنند. قیمت کلاه راهپیمایی در دو نوع چاپی و بدون چاپ متفاوت و بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های کلاه مونتاژی:

  • در چندین رنگ شاد و متنوع
  • دارای شیارهای متعدد در انتهای کلاه جهت تغییر سایز

ابعاد ​کلاه مونتاژی:

  ضخامت 3 میلی متر 

 ​

توجه :

" کلاه مونتاژی یا کلاه راهپیمایی جزء محصولات سفارشی می باشد که در تیراژ بالای 1000 عدد سفارش چاپ نیز گرفته می شود و طرح مورد نظر شما روی کلاه چاپ می شود."

 

021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل