کفپوش
تولید تاتامی فکرآفرین با کیفیت بالا و استاندارد از آلمان بوده و فروش تاتامی به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید تاتامی از طریق شماره نمایندگی تاتامی و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت تاتامی آگاهی یابید.
021-33984955
تاتامی

کفپوش تاتامیتاتامی                                                                                            

تاتامی واژه ای ژاپنی است که در زبان فارسی نیز وارد شده است. فکرآفرین تولیدکننده انواع کفپوش تاتامی ساده و تاتامی طرح دار می باشد. نوع تاتامی ساده در رنگ های سبز، قرمز، آبی، زرد، نارنجی، بنفش و طوسی تولید می شوند. کیفیت کم نظیر، خاصیت ارتجاعی، قابلیت نصب، حمل و نقل و شستشوی آسان از ویژگی های دیگر این کفپوش ها می باشد. کفپوش های تاتامی از جنس فوم eva تولید می شوند و در پارک کودکان، اتاق کودک، مهد کودک، سالن و باشگاه ورزشی کودکان و بزرگسالان و بسیاری از مکان های دیگر استفاده می شود و خواص ویژه آن جلوگیری از آسیب دیدن کودکان و مقاومت آن ها در برابر ضربه می باشد.

استفاده از کفپوش های تاتامی در زیبایی و شادابی محیط و جلوگیری از ایجاد گرد و غبار تاثیر بسزایی دارد. موارد کاربردی دیگر این کفپوش ها استفاده در زیر وزنه های سنگین و ایستگاه های مترو می باشد!! تاتامی ها مانع از نفوذ آب باران به داخل واگن های مترو می شوند.

ویژگی های ​تاتامی:

  • قابل استفاده در اتاق کودک ، مهد و پارک ها

  • در رنگ های شاد و متنوع

ابعاد تاتامی:

  • 100*100 سانتی متر
  • 50*50 سانتی متر

ضخامت تاتامی:

  • 20، 25، 30 و 45 میلی متر
گالری تاتامی:


021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل