تاتامی طرح دار
تولید ​تاتامی طرح دار فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش تاتامی طرح دار به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید ​تاتامی طرح دار از طریق شماره نمایندگی تاتامی طرح دار و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت تاتامی طرح دار آگاهی یابید.
021-33984955

تاتامی طرحدار

تاتامی طر​ح دار                                          تاتامی طرح دار

 

 

 

 

 

 

 

  ضخامت 20 میلی متر

                                                                                                                                      

ضخامت 25 میلی متر

 

ضخامت 30 میلی متر

تاتامی طرح دار فکرآفرین تولیدکننده انواع تاتامی با تنوع طرح و رنگ بالا، کیفیت کم نظیر، خاصیت ارتجاعی و قابلیت نصب، حمل و نقل و شستشوی آسان می باشد. تاتامی جدید فکرآفرین با نام تاتامی طرح دار محصولی مناسب جهت استفاده در پارک کودک، اتاق کودک، مهد کودک، سالن و باشگاه ورزشی کودکان و بزرگسالان و بسیاری از مکان های دیگر می باشد. این تاتامی ها انعطاف پذیر جهت جلوگیری از آسیب دیدن کودکان و مقاوم در برابر ضربه بوده، همچنین دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت می باشند.  
تاتامی طرح دار در مهدکودک جهت زیبایی و شادابی محیط مهدکودک، همچنین به عنوان ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب دیدن کودکان می باشد. همچنین در پارک و حیاط بازی کودکان برای جلوگیری از گرد و خاک و حفظ ایمنی کودکان و بزرگسالان مناسب می باشد.مهمترین وظیفه تاتامی طرح دار حفظ ایمنی کودکان می باشد پس تاتامی باید استاندارد بوده تا سلامت کودک حفظ شود.
 

ویژگی های تاتامی طرح دار:

  • قابل استفاده در اتاق کودک ، مهد و پارک ها
  • در رنگ های شاد و متنوع

ابعاد تاتامی طرح دار:

  • ابعاد 1*1 با ضخامت  20 و 25 و 30 میلیمتر می باشد.

گالری تاتامی طرح دار:   
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل