Clicky

خلاصه خبرها
اخبار و تازه ها
1393/04/02 13:44

نمایشگاه کودک، ورزش و سرگرمی در استان اصفهان

حضور فکرآفرین در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک، ورزش و سرگرمی در استان اصفهان

 

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، آموزش و سرگرمی و دهمین «نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی» از سوم تا هفتم تیر امسال در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.

خانه کودک و نوجوان شهرداری اصفهان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، سازمان بهزیستی استان اصفهان و شرکت فکرآفرین در این نمایشگاه حضور دارند.

انواع کتاب های کودک و نوجوان، وسایل کمک آموزشی، بازی های فکری، اسباب بازی، تجهیزات الکترونیک و نرم افزارها، تولیدات بهداشتی، خدمات بیمه، خدمات پزشکی و نوشت افزار با مشارکت استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی و یزد در این نمایشگاه ارائه می شود.

همچنین همزمان با این نمایشگاه، دهمین دوره نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور 29 شرکت، باشگاه و هیأت ورزشی از استانهای اصفهان و تهران برپا خواهد شد.

فکرآفرین طراح و تولید کننده انواع محصولات فکری آموزشی فومی با حضور در این نمایشگاه جدیدترین محصولات آموزشی فکری خود را در حوزه کودک عرضه کرده تا گامی مؤثر در جهت ارتقای سطح علمی کودکان ، پرورش قوه تفکر و تخیل آن ها و همچنین در جهت بومی سازی و ملی سازی اسباب بازی های کودکانمان بردارد ، بدینوسیله از کلیه صنوف مرتبط با تجهیزات کودکان و والدین و کودکان گرامی و عموم مردم عزیز دعوت می شود تا از غرفه فومیران واحد فکرآفرین در استان اصفهان بازدید نمایید.


 مکان نمایشگاه : اصفهان، پل تاریخی شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، سالن میرداماد، غرفه 201، فومیران واحد فکرآفرین

زمان نمایشگاه : سوم الی هفتم تیر ماه 93 ، ساعت 16 الی 22

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

 مراکز مرتبط با کودکان

 

مراکز مرتبط با کودکان همان مکان های تفریحی متناسب با روحیات کودکان است که برای بازی و سرگرمی بچه ها ساخته می شوند. این مراکز شامل قسمت های مختلف مانند شهربازی، رستوران ها و زمین های بازی می باشد.