Clicky

خلاصه خبرها
اخبار و تازه ها
1393/07/11 20:12

حضور فکرآفرین در اولین جشنواره بچه‌های ایرانی، عروسک ایرانی

جشنواره بچه‌های ایرانی، عروسک ایرانی برای آغاز یک هدف بزرگ فرهنگی در برج میلاد برگزار می‌شود. عروسک، یکی از ابزارهای کهن و قدیمی و سرگرم‌کننده تربیتی بوده است که باید به آن توجه شود. در کشور ایران از ابزارهایی که تحت عنوان وسایل سرگرم‌کننده مورد استفاده قرار گرفته، بسیار یاد کرده‌اند. در متون قدیمی نیز به عروسک‌های آل بویه که مورد استفاده کودکان آن دوران قرار می‌گرفت اشارات بسیاری شده است.
جشنواره کودکان ایرانی، عروسک ایرانی از 12 تا 22 مهرماه از ساعت 17 الی 22 با بیش از 300 غرفه در محوطه‌ی سایت ورزش برج میلاد به همراه کارگاه‌های آموزشی آغاز به کار می‌کند. این جشنواره با حضور چهره‌های فرهنگی و اجتماعی در محوطه برج میلاد برگزار می‌شود که شبکه جام‌جم برنامه‌های خود را به این جشنواره اختصاص می‌دهد. در طول برگزاری جشنواره پخش زنده برنامه‌ عروسک‌های اقوام ایرانی، گفت‌وگو با خانواده‌ها و عروسک‌سازان و معرفی آنها به جامعه و همچنین برنامه‌های عروسکی در دستور پخش شبکه جام‌جم قرار گرفته است.

فکرآفرین نیز به عنوان یکی از سازندگان داخلی اسباب بازی برای کودکان ایرانی در این جشنواره حضور دارد و محصولات کودک فومی خود را در معرض دید عموم قرار داده است تا قدمی در راه بومی سازی اسباب بازی ها و عروسک های کودکان ایرانی برداشته باشد. از عموم مردم ایران و به ویژه کودکان و والدین محترمشان برای بازدید از این جشنواره دعوت به عمل می آید .

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

 مراکز مرتبط با کودکان

 

مراکز مرتبط با کودکان همان مکان های تفریحی متناسب با روحیات کودکان است که برای بازی و سرگرمی بچه ها ساخته می شوند. این مراکز شامل قسمت های مختلف مانند شهربازی، رستوران ها و زمین های بازی می باشد.