Clicky

خلاصه خبرها
اخبار و تازه ها
1393/07/28 09:14

حضور فکرآفرین در نمایشگاه ملی بازی و اسباب بازی ایرانی

همزمان با برپایی دومین نمایشگاه ملی بازی و اسباب بازی، صدها اسباب بازی طراحی و تولید شده ایرانی و همچنین بازی‌های بومی مناطق مختلف کشور، عرضه و به نمایش مخاطبان به ویژه کودکان و خانواده‌ها قرار می‌گیرد.
فکرآفرین نیز به عنوان یکی از تولیدکننده های اسباب بازی ایرانی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
این نمایشگاه از 28 مهر ماه تا 2 آبان ماه سال جاری با حضور ده ها شرکت تولید کننده و خدماتی بازی و اسباب بازی، در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه انواع اسباب بازی های مختلف از جمله انواع اسباب بازی های فکری، آموزشی، توپی، فومی، وسایل بازی همچون اسکیت، اسباب بازی‌های باطری دار، اسباب‌بازی‌های الکتریکی، ربات ها ،چرتکه ها، انواع پازل ها ، انواع بازی های مکعبی سه بعدی، وسایل بازی رنگ شناسی ، خمیر بازی، بازی های آموزشی،انواع اسباب بازی پلاسکویی ،انواع اسباب بازی های پسرانه انواع ماشین و کامیون ، سه چرخه، رالی اسپرت و انواع عروسک‌ها ، ماشین و کامیون ، سه چرخه، رالی اسپرت، پازل ها و بازی های آموزشی فومی و ده ها مورد دیگر ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان به ویژه کودکان و والدین قرار می‌گیرد.

در این نمایشگاه صرفا اسباب بازی و تولیداتی که متناسب با فرهنگ ایرانی-اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفایی کودکان مفید است، عرضه خواهد شد.

مخاطبین این نمایشگاه شامل کودکان، نوجوانان و جوانان، خانواده های دارای کودک و نوجوان، تولید کنندگان اسباب بازی و سرگرمی، واردکنندگان و صادرکنندگان اسباب بازی و سرگرمی ، دانشجویان و اساتید رشته های روانشناسی کودک و نوجوان، تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات و مواد اولیه تولید کنندگان اسباب بازی سرگرمی هستند.

علاقه‌مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از 28 الی 2 آبان ماه هر روز از ساعت 9 تا 21 با حضور در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سالن حجاب از نمایشگاه بازدید کنند.

چند نما از نمایشگاه کودک و اسباب بازی :

       
   

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

 مراکز مرتبط با کودکان

 

مراکز مرتبط با کودکان همان مکان های تفریحی متناسب با روحیات کودکان است که برای بازی و سرگرمی بچه ها ساخته می شوند. این مراکز شامل قسمت های مختلف مانند شهربازی، رستوران ها و زمین های بازی می باشد.