Clicky

خلاصه خبرها
اخبار و تازه ها
1393/11/10 10:06

حضور فکرآفرین در چهاردهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان استان همدان

چهاردهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان ۱۱ بهمن ماه در همدان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از تاریخ 11 الی 17 بهمن‌ماه امسال (1393) با حضور سازمان‌های مرتبط حوزه کودک و نوجوان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان همه روزه از ساعت 10 الی 19 میزبان بازدیدکنندگان است.

بخش کودک شرکت فومیران (فکرآفرین) به عنوان طراح و تولید کننده انواع محصولات فومی کودک در این نمایشگاه حضور داشته و به عرضه محصولات فکری، آموزشی و سرگرمی خود می پردازد تا گامی مؤثر در تولید و ارائه اسباب بازی ایرانی برای کودکان برداشته و باعث ارتقای سطح هوشی و فکری کودکان گردند.

کارشناسان فروش فکرآفرین در محل نمایشگاه آماده پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان گرامی و معرفی این محصولات فکری آموزشی متناسب با سن و نیاز کودکان دلبندتان می باشند.

فکرآفرین از کلیه هم وطنان گرامی به ویژه والدین عزیز، صاحبان مهدکودک‌ها، و فروشندگان محصولات کودک دعوت نموده تا از غرفه فومیران واحد فکرآفرین بازدید به عمل آورند.

 

مکان نمایشگاه: همدان، میدان عاشورا، محل برگزاری نمایشگاه های استان همدان،سالن الوند، اولین غرفه راست گرد روبروی عروسک حمید، غرفه فومیران واحد فکرآفرین

تاریخ برگزاری: 11 تا 17 بهمن

ساعات بازدید: 10 إلی 19

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

 مراکز مرتبط با کودکان

 

مراکز مرتبط با کودکان همان مکان های تفریحی متناسب با روحیات کودکان است که برای بازی و سرگرمی بچه ها ساخته می شوند. این مراکز شامل قسمت های مختلف مانند شهربازی، رستوران ها و زمین های بازی می باشد.