بازی فکری آنلاین

بازی فکری آنلاین، نوعی بازی کامپیوتری است که بر مبنای اتصال به اینترنت انجام می شود. بازی های فکری در پرورش نیروی فکر و اندیشه افراد تاثیر بسزایی دارند و قدرت خلاقیت آن ها را گسترش می دهد. بدلیل اینکه انجام این بازیها با تفکر و تأمل همراه است، ضمن ایجاد سرگرمی و نشاط برای کودکان روحیه پرخاشگری را نیز در آن ها کاهش می دهد. بهتر است بدانید یکی از مزایای انجام بازی آنلاین صرفه جویی در وقت جهت تهیه و خرید آن بازی می باشد. در فروشگاه اینترنتی فکرآفرین تعدادی بازی فکری آنلاین به صورت رایگان جهت سرگرمی شما کودکان و نوجوانان عزیر تهیه شده است که با انتخاب عنوان هر بازی می توانید به صفحه مورد نظر رفته و از بازی کردن لذت ببرید.


1397/01/21 12:23

بازی پلیس زامبی کش

بازی پلیس زامبی کش عنوان جدید بازی شوتر و تفنگ است. نحوه انجام این بازی آنلاین به این صورت است که می بایست بدون برخورد با زامبی ها که هدف گلوله هستند آن ها را نابود کنید. بچه های عزیز در هر مرحله که این بازی را به نحوی که توضیح دادم انجام دهید برنده سکه ها می شوید و از این طریق می توانید شخصیت ها و اسلحه های جدید را در اختیار بگیرید و در مراحل بعدی از آن ها استفاده کنید.  امیدوارم از انجام این بازی نهایت لذت را ببرید.

توجه ​نمایید، حجم بازی آنلاین پلیس زامبی کش حدود ۵ مگابایت است که ممکن است به علت کندی سرعت اینترنت شما، زمان لود شدن (اجرای بازی) کمی طول بکشد اما با کمی صبر و تحمل به مرحله شروع این بازی آنلاین می رسید. که بر روی انواع مرورگر قابل اجرا می باشد.

 

برای شروع بازی آنلاین پلیس زامبی کش اینجا کلیک کنید.نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :