اطلاعات درباره نحوه خرید

طراحی و تولید پازل سه‌بعدی اشکال فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش پازل سه‌بعدی به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش پازل 3 بعدی اشکال فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید.برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود . 
021-33984955

فوم درزگیر

فوم درزگیر                                                 فوم درزگیرفوم درزگیر
برای عایق کردن و کیپ کردن نقاط تماس سطوح بکار می‌رود. در بخش‌های گوناگون صنعت بنا به مورد به عمل استفاده از درزگیرها درزگیری، درزبندی و یا آب‌بندی گفته می‌شود. فوم های ای وی ای از فشردگی بالا و انعطاف لازم برای ساخت فوم درزگیر برخوردار می باشد. این فوم های دارای قسمت چسبی در پشت ​آن می باشد و در موقعیت لازم از جمله فضای خالی بین درب ها و لولا ها و همینطور قاب پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد. از فوم درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، رطوبت و سرما در فصول سرد سال استفاده می شود. از این ​فوم های نواری کاربرد زیادی در مدارس، منازل، سازمان ها و نهایتا تمام اماکنی که احتیاج به عایق نمودن درب و پنجره ها دارند استفاده می شود.
 

مشخصات فوم درزگیر:

بسته بندی: جعبه ای و سلفونی
رنگ بندی: سفید و مشکی

 

نکته: این محصول به صورت عمده به فروش می رسد لطفاً در صورت تمایل به خرید با شماره ​تلفن ​6-33997722 و داخلی 419 تماس حاصل فرمایید.