نقشه سایت
اسباب بازی فومی
طراحی و تولید پازل هواپیما فومی فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش پازل هواپیما فومی به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش پازل هواپیما فومی فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید.برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود . 
021-33984955
پازل هواپیما
پازل

پازل هواپیما                                                                                                                                                                      

 
 

 

پازل هواپیما محصولی از فکرآفرین جهت بازی و سرگرمی کودکان است. فکرآفرین تولید کننده انواع محصولات آموزشی سرگرمی کودکان می باشد که از جمله می توان پازل هواپیما را نام برد. قطعات هواپیما به صورت پازل به هم متصل شده و از هم جدا می شوند. کودکان می توانند با قرار دادن قطعات پازل در کنار هم علاوه بر اینکه به بازی و سرگرمی مشغول می شوند از قدرت تفکر خود استفاده نموده و پازل را ساخته و از آن لذت ببرند.

یکی از بازی هایی که باعث افزایش هوش کودکان می شود پازل است. زیرا کودکان با فکر کردن به چیدن قطعات پازل در جای درست از نیروی فکر خود استفاده نموده که این باعث پرورش قدرت تفکر و در نتیجه افزایش ضریب هوشی آنها می شود.

پازل هواپیما یک پازل مناسب برای بازی، سرگرمی و افزایش قدرت تفکر کودکان می باشد.

 

ویژگی های پازل هواپیما:

  • در چندین رنگ شاد و متنوع
  • بسته بندی شیک و جذاب
  • سرگرم کننده و جذاب​

 

ابعاد پازل هواپیما:

  • ضخامت 5 میلی متر