آموزش کاردستی

آموزش کاردستی به کودکان موجب تقویت نیروی اندیشه و خلاقیت آن ها می شود. بعلاوه آموزش ساخت کاردستی آموزشی است که در آن به غیر از یاددادن نحوه بریدن قطعات شکل مورد نظر سرعت عمل و دقت کودکان نیز در طی مراحل انجام آن تقویت می شود. شما کاربران محترم فروشگاه اینترنتی فکرآفرین می توانید با الگوبرداری از طرح های ذیل و بوسیله وسایل دورریختنی کاردستی های جالب برای کودکان خود بسازید. پس از گذشت مدت زمانی کوتاه از آموزش کاردستی به کودکانتان، خواهد دید ساخت کاردستی برای آن ها به نوعی بازی آموزشی و سرگرمی تبدیل شده است.1390/08/20 00:00

خرس فومی

وسایل مورد نیاز:
فوم به رنگ دلخواه
چسب
قیچی
ماژیک

شما میتوانید با استفاده از ساده ترین وسایل، کاردستی های زیبایی را درست نمایید. مثل خرس زیر که فقط با استفاده از فوم های رنگی درست شده است.
یرای درست کردن خرس زیبایی که می بینید کافیست با استفاده از پرگار یا اشیای گرد دایره هایی به اندازه های دلخواه برای سر، دهان و گوش و چشمای خرس روی فوم بکشید و با استفاده از قیچی آن ها را ببرید. بعد با ماژیک شکل بینی خرس را بکشید و با استفاده از چسب مایع مانند شکل دایره ها رو روی هم بچسبانید.
شما، هم میتوانید از فوم های رنگی برای این کار استفاده نمایید و یا اینکه از یک رنگ فوم روشن استفاده نموده و جاهایی از صورت را که میخواهید رنگ متفاوت داشته باشد با ماژیک رنگ کنید.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :