آموزش کاردستی

آموزش کاردستی به کودکان موجب تقویت نیروی اندیشه و خلاقیت آن ها می شود. بعلاوه آموزش ساخت کاردستی آموزشی است که در آن به غیر از یاددادن نحوه بریدن قطعات شکل مورد نظر سرعت عمل و دقت کودکان نیز در طی مراحل انجام آن تقویت می شود. شما کاربران محترم فروشگاه اینترنتی فکرآفرین می توانید با الگوبرداری از طرح های ذیل و بوسیله وسایل دورریختنی کاردستی های جالب برای کودکان خود بسازید. پس از گذشت مدت زمانی کوتاه از آموزش کاردستی به کودکانتان، خواهد دید ساخت کاردستی برای آن ها به نوعی بازی آموزشی و سرگرمی تبدیل شده است.1397/08/27 16:30

کاردستی سبد گل

برای ساخت کاردستی سبدگل به تعدادی فوم رنگی ساده و مقداری چسب نیاز داریم. در ادامه به توضیح مراحل کاردستی سبد گل نیلوفر به صورت مرحله به مرحله می پردازیم.

  • ابتدا الگوهای گل را با خودکار بر روی فوم ترسیم کنید.         
  • همانطور که در پایین می بینید در اینجا دو شکل گل داریم، گل گرد را بر روی ورق فوم صورتی و گل با گوشه های تیز را روی فوم سبز رنگ بکشید. برای ساخت دسته سبد یک نوار مستطیلی با عرض یک و نیم سانتی متر از روی فوم سبز ببرید.

 

  • در این مرحله اطراف الگوها را دوربری کنید. سپس گلبرگ های گل صورتی را مانند شکلی که می بینید مقداری بشکافید و به سمت بالا تا کنید.

 

  • تا کردن مرحله قبل را بر روی تمام گلبرگ ها انجام دهید تا گلبرگ ها پشت هم قرار گیرند. برای حالت دهی بهتر به گلبرگ ها می توانید مقداری چسب قطره ای پشت آن ها بریزید تا بهترین حالت تاخوردگی را داشته باشند.

 

  • در آخر نیز میان گل سبز را چسب بزنید و سپس نوار مستطیلی سبز رنگ را حلقه کرده و روی آن بچسبانید.

 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :