تبلیغاتی فومی

تولید کلاه تبلیغاتی فومی فکرآفرین با کیفیت بالا و استاندارد از آلمان بوده و فروش کلاه تبلیغاتی فومی به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید کلاه تبلیغاتی فومی از طریق شماره نمایندگی کلاه تبلیغاتی فومی و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت کلاه تبلیغاتی فومی آگاهی یابید.
021-33984955

کلاه تبلیغاتی فومی
 

کلاه تبلیغاتی کلاه تبلیغاتی فومی                                        


کلاه تبلیغاتی فومی یا کلاه راهپیمایی یکی از ​تولیدات مؤسسه فکرآفرین می باشد. این کلاه لبه دار بوده و به عنوان کلاه آفتابگیر جهت پیاده روی های طولانی مدت مانند راهپیمایی، کوهنوردی و گشت و گذارهای کنار ساحل در روزهای آفتابی ​مناسب و قابل استفاده می باشد. این کلاه های فومی ​دارای رنگ های متنوعی می باشند، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می توان انواع تبلیغات مانند طراحی لوگو و یا اشعار را بر روی آن ها چاپ نمود. قابلیت طراحی و چاپ بر روی کلاه راهپیمایی آن ها را به هدیه ای جالب برای مخاطبان نهادها، ارگان ها و سازمان های دولتی یا خصوصی جهت شرکت در مراسم راهپیمایی مناسبت های گوناگون تبدیل کرده است.  

ویژگی های کلاه تبلیغاتی:

  • دارای شیارهای متعدد
  • در چندین رنگ شاد و متنوع

  

ابعاد کلاه تبلیغاتی فومی:

  • ضخامت 3 میلی متر

 

توجه :

" کلاه تبلیغاتی فومی یا کلاه راهپیمایی جزء محصولات سفارشی می باشد که در تیراژ بالای 1000 عدد سفارش چاپ نیز گرفته می شود و طرح مورد نظر شما روی کلاه چاپ می شود."

 

 

021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل