تانگرام
تولید تانگرام فکرآفرین با کیفیت بالا و استاندارد از آلمان بوده و فروش تانگرام به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید تانگرام از طریق شماره نمایندگی تانگرام  و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت تانگرام آگاهی یابید.
021-33984955
برچسب
نمایشگاه کودک (6) نمایشگاه کودک اهواز (1) آرام کردن کودکان (1) آرامش کودکان  (1) آشنایی کودکان با نوروز (2) آغوش کودکان (1) آموزش پس انداز کودک (2) آموزش پس‌انداز و مدیریت اقتصادی به كودكان (1) آموزش قانون به کودک (1) آموزش کاردستی با فوم (6) آموزش کودکان (3) آیین دوست یابی به سبک کودکانه (1) اتاق کودک (5) اخبار کودکان (6) اختلال کم توجهی در کودکان (1) اسباب بازی (1) اسباب بازی فکری (3) استرس در کودکان (2) اسهال در نوزادان (1) اعتماد به نفس کودکان (1) افســردگـــی دركـــودكان (1) بازوی رباتیک  (1) بازی (1) بازی آنلاین پازل (1) بازی آنلاین جورچین (1) بازی آنلاین منچ (1) بازی با کودک (1) بازی شطرنج (2) بازی فکری (1) بد غذایی کودکان (1) برخورد با کودک بیش فعال (1) برطرف شدن ضعف تعادل در سنین بالا (1) بک گراند کودکانه (1) بیش فعالی در کودکان (1) بیماری شب ادراری (1) بیماری کودکان (1) پازل (1) پازل فومی (1) پرخاشگری کودک (1) پرده اتاق کودک (2)
تانگرام

تانگرام | بازی فکری تانگرام یا پازل چینی از جمله بازی های هوشی و فکری می باشد که بسیار مهیج بوده و برای هر سنینی توصیه می شود. تانگرام از قطعات چندضلعی صفحه مانندی  تشکیل شده به نحوی که اضلاع این چندضلعی ها منطبق بر همدیگر هستند. این بازی باعث خلاق شدن ذهن کودکان شده و یک بازی آموزشی محسوب می شود. تانگرام یکی از محصولات مؤسسه فکرآفرین می باشد. میتوان با آموزش بازی تانگرام به کودکان یک سرگرمی و آموزش مهیج برای آنان ایجاد نمود.

 


 
تانگرام
تانگرام بزرگ:
 
تانگرام کوچک:
 
ویژگی های محصول :
  •     بسته بندی شیک و جذاب
  •     یک سرگرمی خلاقانه و جهانی
  •     دارای هفت قطعه
  •     در رنگبندی شاد و متنوع

ابعاد محصول :
  •     ابعاد 30*30 سانتیمتر با ضخامت 10 میلی متر
  •     ابعاد 10*10 سانتیمتر با ضخامت 3 میلی متر

گالری تانگرام :
تانگرام

 

 

 
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل

                 مطالب مرتبط :

                      تانگرام چیست ؟
                      بازی آنلاین تانگرام
                      تانگرام