تانگرام
تولید تانگرام فکرآفرین با کیفیت بالا و استاندارد از آلمان بوده و فروش تانگرام به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید تانگرام از طریق شماره نمایندگی تانگرام  و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت تانگرام آگاهی یابید.
021-33984955
برچسب
IQ بالا (1) 3 Omega (1) IQ (1) آموزش حروف الفبا  (26) آموزش حروف الفبا با فلش کارت (27) آموزش کاردستی (1) پیتزا و انواع فست فود (1) تینکربل  (1) تینکربل و دوستان  (1) حروف الفبا  (5) حروف الفبا  (18) حروف الفبا  (2) نشانه های بیماری آبله مرغان (1) نمایشگاه کودک (6) نمایشگاه کودک اهواز (1) Hello Kitty (1) x کمر درد (1) آب بازی و حمام کردن نوزاد (1) آرام کردن کودکان (2) آرام کردن کودکان با تبلت (1) آرامش کودکان  (1) آرتور (1) آسم (1) آسیب ها و عوارش بازی کلش (1) آشپزی رژیمی و سالم (1) آشنایی کودک بزرگ با نوزاد (1) آشنایی کودکان با نوروز (2) آغوش کودکان (1) آقا پلیسه (1) آلودگی کودکان بهHIV و ایدز (1) آمپیم (1) آموختن برقراری ارتباط به کودک یک ساله (1) آموزش نقاشی Hello Kitty (1) آموزش نقاشی مرد عنکبوتی (1) آموزش استفاده از توالت به دوقلوها (1) آموزش الفبا (1) آموزش پس انداز کودک (2) آموزش پس‌انداز و مدیریت اقتصادی به كودكان (1) آموزش تصویری تعویض پوشک (1) آموزش توالت رفتن به کودک (1)
تانگرام

تانگرام | بازی فکری تانگرام یا پازل چینی از جمله بازی های هوشی و فکری می باشد که بسیار مهیج بوده و برای هر سنینی توصیه می شود. تانگرام از قطعات چندضلعی صفحه مانندی  تشکیل شده به نحوی که اضلاع این چندضلعی ها منطبق بر همدیگر هستند. این بازی باعث خلاق شدن ذهن کودکان شده و یک بازی آموزشی محسوب می شود. تانگرام یکی از محصولات مؤسسه فکرآفرین می باشد. میتوان با آموزش بازی تانگرام به کودکان یک سرگرمی و آموزش مهیج برای آنان ایجاد نمود.

 


 
تانگرام
تانگرام بزرگ:
 
تانگرام کوچک:
 
ویژگی های محصول :
  •     بسته بندی شیک و جذاب
  •     یک سرگرمی خلاقانه و جهانی
  •     دارای هفت قطعه
  •     در رنگبندی شاد و متنوع

ابعاد محصول :
  •     ابعاد 30*30 سانتیمتر با ضخامت 10 میلی متر
  •     ابعاد 10*10 سانتیمتر با ضخامت 3 میلی متر

گالری تانگرام :
تانگرام

 

 

 
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل

                 مطالب مرتبط :

                      تانگرام چیست ؟
                      بازی آنلاین تانگرام
                      تانگرام