تانگرام
تولید تانگرام فکرآفرین با کیفیت بالا و استاندارد از آلمان بوده و فروش تانگرام به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید تانگرام از طریق شماره نمایندگی تانگرام  و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت تانگرام آگاهی یابید.
021-33984955
برچسب
آموزش حروف الفبا  (26) آموزش حروف الفبا با فلش کارت (27) آموزش کاردستی (1) تینکربل  (1) تینکربل و دوستان  (1) حروف الفبا  (5) حروف الفبا  (18) حروف الفبا  (2) نمایشگاه کودک (6) نمایشگاه کودک اهواز (1) Hello Kitty (1) آرام کردن کودکان (1) آرامش کودکان  (1) آرتور (1) آسیب ها و عوارش بازی کلش (1) آشنایی کودکان با نوروز (2) آغوش کودکان (1) آقا پلیسه (1) آمپیم (1) آموزش نقاشی Hello Kitty (1) آموزش نقاشی مرد عنکبوتی (1) آموزش الفبا (1) آموزش پس انداز کودک (2) آموزش پس‌انداز و مدیریت اقتصادی به كودكان (1) آموزش حروف الفبا (6) آموزش حروف الفبا با فلش (1) آموزش حروف الفبا با فلش کارت (4) آموزش راستگویی به کودکان (1) آموزش سر بابا نوئل (1) آموزش قانون به کودک (1) آموزش نقاشی (3) آموزش نقاشی باب اسفنجی (1) آموزش نقاشی بابا نوئل (1) آموزش نقاشی به کودک (1) آموزش نقاشی دایناسور (1) آموزش نقاشی گلابی (1) آموزش نقاشی میوه (1) آموزش کاردستی با فوم (6) آموزش کودک (1) آموزش کودکان (3)
تانگرام

تانگرام | بازی فکری تانگرام یا پازل چینی از جمله بازی های هوشی و فکری می باشد که بسیار مهیج بوده و برای هر سنینی توصیه می شود. تانگرام از قطعات چندضلعی صفحه مانندی  تشکیل شده به نحوی که اضلاع این چندضلعی ها منطبق بر همدیگر هستند. این بازی باعث خلاق شدن ذهن کودکان شده و یک بازی آموزشی محسوب می شود. تانگرام یکی از محصولات مؤسسه فکرآفرین می باشد. میتوان با آموزش بازی تانگرام به کودکان یک سرگرمی و آموزش مهیج برای آنان ایجاد نمود.

 


 
تانگرام
تانگرام بزرگ:
 
تانگرام کوچک:
 
ویژگی های محصول :
  •     بسته بندی شیک و جذاب
  •     یک سرگرمی خلاقانه و جهانی
  •     دارای هفت قطعه
  •     در رنگبندی شاد و متنوع

ابعاد محصول :
  •     ابعاد 30*30 سانتیمتر با ضخامت 10 میلی متر
  •     ابعاد 10*10 سانتیمتر با ضخامت 3 میلی متر

گالری تانگرام :
تانگرام

 

 

 
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل

                 مطالب مرتبط :

                      تانگرام چیست ؟
                      بازی آنلاین تانگرام
                      تانگرام