اسباب بازی فومی
تولید تانگرام فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش تانگرام به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید تانگرام از طریق شماره نمایندگی تانگرام  و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت تانگرام آگاهی یابید.
021-33984955
تانگرام

تانگرام        اسباب بازی فکری                                                                                   

 

انواع تانگرام:

تانگرام

تانگرام یک پازل چینی است و از جمله بازی های هوشی و فکری می باشد که بسیار مهیج بوده و برای سنین مختلف توصیه می شود. تانگرام از قطعات چندضلعی صفحه مانندی تشکیل شده به نحوی که اضلاع این چندضلعی ها منطبق بر همدیگر هستند. این اسباب بازی فکری باعث خلاق شدن ذهن کودکان شده و یک بازی آموزشی محسوب می شود. تانگرام یکی از محصولات مؤسسه فکرآفرین می باشد. میتوان با آموزش بازی هوش تانگرام به کودکان یک سرگرمی و آموزش مهیج برای آنان ایجاد نمود. البته این بازی نوعی بازی فکری بزرگسالان نیز محسوب می شود.

تانگرام یا تنگرام در چین قدمتی طولانی و کهن دارد و به اتفاقی که مشخص نیست افسانه است یا واقعیت برمی گردد. ​داستان از این قرار است: روزی مردی چینی در حال حمل یک کاشی مهم و با ارزش بوده است، آن کاشی از دست مرد رها شده و به زمین می خورد و می شکند.

کاشی به چند قسمت تقسیم می شود:

دو مثلث بزرگ بزرگ، دو مثلث کوچک، یک مثلث متوسط، یک مربع و یک متوازی الاضلاع 

مرد چینی که از این اتفاق بسیار ناراحت می شود شروع به تلاش می کند و قطعات کاشی را کنار هم می گذارد تا شاید بتواند کاشی را به شکل اول درآورد. در همان زمان مرد متوجه می شود که با این قطعات کاشی هزاران شکل دیگر می تواند بسازد. اما نتوانست شکل اول کاشی را بسازد. برای آشنایی با فواید این بازی فکری می توانید به صفحه ی تانگرام چیست مراجعه کنید.

ویژگی های تانگرام:

  • یک سرگرمی خلاقانه و جهانی
  • بسته بندی شیک و جذاب
  • رنگ بندی شاد و متنوع
  • بازی فکری مناسب کودکان
  • دارای هفت قطعه

ابعاد تانگرام:

  • 21.5*21.5 سانتی متر با ضخامت 20 میلی متر
  • 13*​13 سانتیمتر با ضخامت 10 میلی متر
  • ​11*11 سانتیمتر با ضخامت 3 میلی متر

گالری تانگرام:

تانگرام

 

 

 
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل
                 مطالب مرتبط :

                      تانگرام چیست ؟
                      بازی آنلاین تانگرام
                      تانگرام