کفپوش
تولید کفپوش اتاق کودک فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش کفپوش اتاق کودک به صورت عمده و جزئی می باشد. شما می توانید برای خرید کفپوش اتاق کودک از طریق شماره نمایندگی کفپوش اتاق کودک و یا آدرس پست الکترونیکی از لیست قیمت کفپوش اتاق کودک آگاهی یابید.
021-33984955

کفپوش اتاق کودک

کفپوش اتاق کودک                                                                               

 

 


کفپوش اتاق کودک کفپوش اتاق کودک فکرآفرین با رنگ های متنوع و شاد، کیفیت بالا و قابلیت شستشوی آسان کفپوشی مناسب برای پوشش کف اتاق کودک می باشد. اولین انتخابی که برای کفپوش اتاق کودک به نظر می رسد یک پوشش نرم و راحت است اما باید این امر را نیز در نظر داشته باشیم که ظرف چند ماه، نوزاد تبدیل به کودک نوپایی می شود که انواع مایعات و نوشیدنی ها و مواد غذایی گوناگون را به دست گرفته و بر روی زمین اتاق خواهد ریخت.  

بنابراین کفپوش اتاق کودک را از نوعی در نظر بگیرید که ضمن نرمی و لطافت به راحتی تمیز شود. موضوع دیگر، زیبایی اتاق کودک است. چیزی که باید در دکوراسیون بندی اتاق کودک به آن توجه داشته باشید این است که این تزئینات باید مطابق با سن و روحیه ی کودکتان انجام گیرد. دکوراسیون و به خصوص کفپوش اتاق کودک  در روحیات او تاثیر بالایی خواهد داشت زیرا مغز کودک در حال رشد بوده و کوچکترین موضوعی را در خود ثبت میکند. از این رو هنگام برنامه ریزی برای دکوراسیون اتاق کودک از رنگ آمیزی و پوشش دیوارها و کف اتاق گرفته تا خرید وسایلی مانند تخت و کمد و از این قبیل چیزها، باید این واقعیت را در نظر داشته باشیم و کف پوش اتاق کودک و دیگر تجهیزات را مطابق سلیقه کودک و از رنگ های شاد انتخاب نماییم.

ویژگی های کفپوش اتاق کودک:

  • قابل استفاده در اتاق کودک ، مهد و پارک ها
  • در رنگ های شاد و متنوع

ابعاد اتاق کودک:

  • ضخامت 10 الی 20 میلی متر

کفپوش اتاق کودک :


021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل