اسباب بازی فومی
طراحی و تولید پازل کشتی فومی فکرآفرین با کیفیت بالا و دارای استاندارد از آلمان بوده و فروش پازل کشتی فومی به صورت عمده و جزئی برای مشتریان امکان‌پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید و یا سفارش پازل کشتی فومی فکرآفرین از طریق شماره تماس موجود در سایت و یا آدرس پست الکترونیکی و یا خرید آنلاین بخش فروشگاه اقدام کنید.برای سفارش به صورت عمده با شماره تلفن زیر تماس حاصل کنید تا لیست قیمت و توضیحات لازم به شما ارائه شود . 
021-33984955
پازل کشتی

پازل کشتی                                                                             پازل 

 
 

پازل کشتی  فکرآفرین نوعی پازل فومی سه بعدی است که با طراحی زیبا و رنگ بندی جذاب خود از جمله بهترین محصولات فومی در بخش اسباب بازی کودکان می باشد. کودک باید قطعات پازل سه بعدی کشتی فومی را مونتاژ کند تا به شکل نهایی پازل کشتی برسد، این ​اسباب بازی فومی جذاب علاوه بر این که وسیله ای برای سرگرمی کودکان است موجب ارتقا سطح هوشی آنان نیز می شود. کودکان زمان بازی را بسیار دوست داشته و این زمان را  بر هر چیز دیگری مقدم می دارند. انتخاب اسباب بازی مناسب برای آن ها در هر سنی بسیار حائز اهمیت است.

بازی و اسباب بازی برای کودکان بسیار اهمیت دارد به طوری که آنها بیشترین ساعات بیداری خود را به بازی و فعالیت می پردازند پس چه بهتر که به عنوان والدینی آگاه که سلامتی جسمی و روحی کودمان برایمان از اهمیت بالایی برخوردار است در انتخاب نوع وسیله بازی کودکمان دقت بیشتری کنیم و از اسباب بازی هایی استفاده کنیم که برای سلامتی کودک نیز مضر نباشند، فوم یکی از بهداشتی ترین و سالم ترین مواد برای سلامت کودک می باشد و شما میتوانید با خیال راحت پازل کشتی فومی را در اختیار کودتان قرار دهید. پازل سه بعدی کشتی فومی در دو نوع کشتی هواپیما بر و کشتی هلی کوپتر بر تولید شده است.

ویژگی های پازل کشتی :

  • مناسب برای آموزش چیدمان و مونتاژ پازل
  • در چندین رنگ شاد و متنوع
  • سرگرم کننده و جذاب

ابعاد پازل کشتی:

  • ابعاد کشتی: 26*34/5 سانتی متر
  • ضخامت هر ورق فوم 10 میلی متر  ​

گالری پازل کشتی های فومی :

 

پازل کشتی
G21
پازل کشتی
G22
پازل کشتی
 G23
کشتی هواپیمابر
 G24
021-33984955 (5خط)     info@fekrafarin.com      بازگشت به صفحه قبل